Skip to main content

Authority detail

Main Entry: Čejka, Jaroslav, 1943-
Birth date: 26.10.1943

pseudonym: Havlík, Přemysl, 1943-
pseudonym: Nerad, Tomáš, 1943-
pseudonym: Rejcz, Jan, 1943-
pseudonym: Cibík, Jaroslav, 1943-
pseudonym: Dubský, Jeroným, 1943-
pseudonym: Fieber, Michal, 1943-
Nerad, Tomáš, 1943-, Havlík, Přemysl, 1943-, Rejcz, Jan, 1943
Citation: PNP-LA
Citation: Slovník českých spisovatelů od r. 1945
Citation: Literární noviny 10/2013, příloha interview
Citation: Lavron,D.: V mene republiky (přeložil J.Cibík)
Citation: Host - redakce nakladatelství
Narozen 26. 10. 1943 v Praze. Dramaturg, básník, prozaik, překlady ze slovenštiny, publikuje i na internetu.